Jak możemy Ci pomóc?

Doradztwo strategiczne

Oferujemy Twojej firmie unikalne połączenie kompetencji, które pozwoli odzwierciedlić strategię firmy w jej operacjach i pomoże utrzymać trwałość w obliczu ciągłych zmian.

Sukcesja

Opracowujemy plany działania wraz z odpowiednimi rozwiązaniami prawnymi, podatkowymi i związanymi z ewentualną zmianą modelu zarządzania firmą.

Pefron

Robimy audyt i przygotowujemy rozwiązania, które pomogą Ci pomniejszyć wysokość daniny PEFRON

Doradztwo Finansowe

Nasi specjaliści pomagają w wyborze najkorzystniejszych finansowo rozwiązań, które pomagają wydobyć firmę z problemów albo przyspieszyć jej rozwój.

Konsulting biznesowy

Proponujemy rozwiązania, które poprawiają zyskowność firm naszych Klientów i dynamizują ich rozwój.

Trening mentalny

Budujemy Twoją wewnętrzną siłę. Będzie ona Twoją zaletą w świecie, który wciąż się zmienia i stawia coraz większe wymagania.

Opiekun finansowy

Zapewniamy Ci benefit w postaci opiekuna finansowego dla całego przedsiębiorstwa. Korzystne rozwiązanie dla indywidualnych potrzeb pracownika każdego szczebla.

Konsultacja biznesowa

Skorzystaj online

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Skontaktuj się z nami. Wspólnie poszukamy rozwiązania.
tel. 795-82-08-09
email: m.cebula@securitybusiness.pl

Szkolenia

Nulla consequat, nisl sit amet viverra dapibus, libero elit lobortis eros, id placerat dolor arcu vel magna. Nulla eu nibh id elit rhoncus facilisis. Ut pretium neque rhoncus, placerat massa.

Szkolenie

Szkolenie dla sektora finansowego. Cel to budowanie i rozwój współpracy z klientem pośrednictwa finansowego w rozmowie sprzedażowej.

Mentoring

Mentoring to partnerska relacja, przedsiębiorcy z mentorem. Mentor, czyli osoba z dużą wiedzą i doświadczeniem, udziela rad i wskazuje kierunki rozwoju.

Coaching

Celem Coachingu jest pomoc przedsiębiorcy w osiągnięciu celów, bez wskazywania, w jaki sposób to zrobić. Osoba pracująca z coachem sama w sobie wykonuje pracę i dokonuje samorozwoju.

Szkolenia miękkie

Organizujemy warsztaty, które pomagają rozwijać kompetencje interpersonalne i osobiste pracowników polskich firm.